OÜ MRL Marketing
Puidu töötlemine ja viimistlemine
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 86 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 64 452,00 | 110 004,00 | 114 350,00 | 106 542,00 | 194 471,00 |
| Ärikasum (€) | 9 536,00 | 4 003,00 | 893,00 | 3 978,00 | 3 773,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 536,00 | 4 003,00 | 893,00 | 3 905,00 | 2 681,00 |
| Varad (€) | 20 469,00 | 20 696,00 | 28 814,00 | 27 749,00 | 51 534,00 |
| Kohustised (€) | 4 940,00 | 1 164,00 | 8 389,00 | 3 419,00 | 24 523,00 |
| Omakapital (€) | 15 529,00 | 19 532,00 | 20 425,00 | 24 330,00 | 27 011,00 |
| Raha (€) | 2 385,00 | 4 755,00 | 3 634,00 | 7 376,00 | 11 659,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 51,5 tuh €
- Omakapital
- 27,0 tuh €
- Kohustised
- 24,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 71,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,2 tuh € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 194 471,00 € · puhaskasum 2 681,00 €
müügitulu 106 542,00 € · puhaskasum 3 905,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 114 350,00 € · puhaskasum 893,00 €
müügitulu 110 004,00 € · puhaskasum 4 003,00 €
müügitulu 64 452,00 € · puhaskasum 9 536,00 €
müügitulu 26 651,00 € · puhaskasum 5 993,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026