ANVIRA GRUPP OÜ
Toitlustamine üritustel
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 126 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 27 623,00 | 26 142,00 | 20 374,00 | 22 694,00 | 38 817,00 |
| Ärikasum (€) | 3 911,00 | -1 849,00 | 15 719,00 | 1 814,00 | -6 620,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 507,00 | -1 849,00 | 15 719,00 | 1 744,00 | -6 620,00 |
| Varad (€) | 28 420,00 | 26 061,00 | 22 431,00 | 35 824,00 | 26 136,00 |
| Kohustised (€) | 8 205,00 | 6 730,00 | 2 554,00 | 14 923,00 | 13 635,00 |
| Omakapital (€) | 20 215,00 | 19 331,00 | 19 877,00 | 20 901,00 | 12 501,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 10 323,00 | 0,00 | 8 987,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 26,1 tuh €
- Omakapital
- 12,5 tuh €
- Kohustised
- 13,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Riiklikud maksud
- 298 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 38 817,00 € · puhaskahjum 6 620,00 €
müügitulu 22 694,00 € · puhaskasum 1 744,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 20 374,00 € · puhaskasum 15 719,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 114-27 · 12612 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50122974 / 5
müügitulu 26 142,00 € · puhaskahjum 1 849,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Astangu tn 19/1-44 · 13519 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50122974 / 3
müügitulu 27 623,00 € · puhaskasum 3 507,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 141-29 · 12615 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50122974 / 2
müügitulu 28 524,00 € · puhaskasum 9 295,00 €
müügitulu 16 632,00 € · puhaskasum 4 039,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026