Tarfas OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 141 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.10.2025: Tartu linn, Võru tn 116 korterelamu rekonstrueerimine EIS toetusega (kordushange).
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 326 366,00 | 522 178,00 | 687 309,00 | 558 106,00 | 558 181,00 |
| Ärikasum (€) | 4 576,00 | -1 915,00 | 2 113,00 | 4 463,00 | 29 400,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 576,00 | -1 915,00 | 1 950,00 | 1 881,00 | 26 497,00 |
| Varad (€) | 58 710,00 | 50 655,00 | 235 148,00 | 177 572,00 | 203 343,00 |
| Kohustised (€) | 47 609,00 | 41 469,00 | 224 012,00 | 164 555,00 | 163 830,00 |
| Omakapital (€) | 11 101,00 | 9 186,00 | 11 136,00 | 13 017,00 | 39 513,00 |
| Raha (€) | 3 247,00 | 460,00 | 480,00 | 10 630,00 | 24 603,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 203 tuh €
- Omakapital
- 39,5 tuh €
- Kohustised
- 164 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 260 tuh €
- Riiklikud maksud
- 21,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,6 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2023–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,0 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 558 181,00 € · puhaskasum 26 497,00 €
müügitulu 558 106,00 € · puhaskasum 1 881,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 687 309,00 € · puhaskasum 1 950,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Silmapiiri tn 1-21 · 61714 · kanne 6 · Tarfas OÜ: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50122285 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 522 178,00 € · puhaskahjum 1 915,00 €
müügitulu 326 366,00 € · puhaskasum 4 576,00 €
müügitulu 552 987,00 € · puhaskasum 1 852,00 €
müügitulu 147 364,00 € · puhaskasum 1 673,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026