CC2 OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 152 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 19 047,00 | 25 041,00 | 47 425,00 | 59 088,00 | 72 207,00 |
| Ärikasum (€) | 18 973,00 | 24 968,00 | 47 398,00 | 58 914,00 | 71 979,00 |
| Puhaskasum (€) | 18 953,00 | 24 966,00 | 44 401,00 | 50 456,00 | 72 092,00 |
| Varad (€) | 21 852,00 | 27 797,00 | 50 732,00 | 66 152,00 | 138 193,00 |
| Kohustised (€) | 21,00 | 0,00 | 534,00 | 1 498,00 | 1 447,00 |
| Omakapital (€) | 21 831,00 | 27 797,00 | 50 198,00 | 64 654,00 | 136 746,00 |
| Raha (€) | 20 090,00 | 25 202,00 | 46 024,00 | 57 040,00 | 127 932,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 138 tuh €
- Omakapital
- 137 tuh €
- Kohustised
- 1,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 19,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 72 207,00 € · puhaskasum 72 092,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kassi tn 1 · 12618 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50121328 / 4
Varasemad muutused
müügitulu 59 088,00 € · puhaskasum 50 456,00 €
müügitulu 47 425,00 € · puhaskasum 44 401,00 €
müügitulu 25 041,00 € · puhaskasum 24 966,00 €
müügitulu 19 047,00 € · puhaskasum 18 953,00 €
müügitulu 32 195,00 € · puhaskasum 646,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 29 268,00 €
CC2 OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tähesaju tee 14 · 13917 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50121328
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026