B2 OÜ
Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 153 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 325,00 | 550,00 | 4 386,00 | 3 248,00 | 6 063,00 |
| Ärikasum (€) | 84,00 | 550,00 | 4 386,00 | 3 247,00 | 6 063,00 |
| Puhaskasum (€) | 84,00 | 550,00 | 4 386,00 | 2 247,00 | 5 330,00 |
| Varad (€) | 2 715,00 | 3 265,00 | 7 651,00 | 5 898,00 | 8 628,00 |
| Kohustised (€) | 31,00 | 31,00 | 31,00 | 31,00 | 31,00 |
| Omakapital (€) | 2 684,00 | 3 234,00 | 7 620,00 | 5 867,00 | 8 597,00 |
| Raha (€) | 2 715,00 | 3 265,00 | 7 651,00 | 5 898,00 | 8 628,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,6 tuh €
- Omakapital
- 8,6 tuh €
- Kohustised
- 31 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2025 4. kv
- Riiklikud maksud
- 733 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 6 063,00 € · puhaskasum 5 330,00 €
müügitulu 3 248,00 € · puhaskasum 2 247,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 386,00 € · puhaskasum 4 386,00 €
müügitulu 550,00 € · puhaskasum 550,00 €
müügitulu 325,00 € · puhaskasum 84,00 €
müügitulu 3 170,00 € · puhaskasum 1 499,00 €
müügitulu 3 550,00 € · puhaskasum 2 681,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · B2 OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hirve tn 22 · 10915 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50121208
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026