Cor Passion OÜ
Masinate ja seadmete remont ning hooldus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 173 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 110 313,00 | 161 364,00 | 100 131,00 | 399 853,00 | 814 000,00 |
| Ärikasum (€) | 47 913,00 | 110 193,00 | 59 799,00 | 351 343,00 | 807 423,00 |
| Puhaskasum (€) | 48 664,00 | 112 415,00 | 61 392,00 | 355 068,00 | 1 039 525,00 |
| Varad (€) | 194 991,00 | 304 561,00 | 340 341,00 | 705 549,00 | 1 728 363,00 |
| Kohustised (€) | 38 571,00 | 35 726,00 | 6 802,00 | 16 942,00 | 231,00 |
| Omakapital (€) | 156 420,00 | 268 835,00 | 333 539,00 | 688 607,00 | 1 728 132,00 |
| Raha (€) | 66 243,00 | 28 634,00 | 41 385,00 | 458 078,00 | 24 296,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,7 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 231 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 12,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 814 000,00 € · puhaskasum 1 039 525,00 €
müügitulu 399 853,00 € · puhaskasum 355 068,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 100 131,00 € · puhaskasum 61 392,00 €
müügitulu 161 364,00 € · puhaskasum 112 415,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ravi tn 13/2-27 · 10138 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50119859 / 3
müügitulu 110 313,00 € · puhaskasum 48 664,00 €
müügitulu 73 172,00 € · puhaskasum 27 263,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Nurme põik 21-2 · 74001 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50119859 / 2
müügitulu 84 015,00 € · puhaskasum 80 493,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026