Janiit OÜ
Maastiku hooldus ja korrashoid
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 186 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 14.05.2020: Järva valla Ambla piirkonna haljasalade niitmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 490 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 21 366,00 | 13 524,00 | 8 741,00 | 7 884,00 | 15 938,00 |
| Ärikasum (€) | 7 047,00 | -3 041,00 | -4 257,00 | -1 547,00 | 2 207,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 047,00 | -3 038,00 | -4 253,00 | -1 543,00 | 2 211,00 |
| Varad (€) | 39 924,00 | 36 886,00 | 32 633,00 | 31 090,00 | 33 469,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 168,00 |
| Omakapital (€) | 39 924,00 | 36 886,00 | 32 633,00 | 31 090,00 | 33 301,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 23 097,00 | 27 421,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2020Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 33,5 tuh €
- Omakapital
- 33,3 tuh €
- Kohustised
- 168 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterRiigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
490 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 15 938,00 € · puhaskasum 2 211,00 €
müügitulu 7 884,00 € · puhaskahjum 1 543,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 8 741,00 € · puhaskahjum 4 253,00 €
müügitulu 13 524,00 € · puhaskahjum 3 038,00 €
müügitulu 21 366,00 € · puhaskasum 7 047,00 €
müügitulu 32 288,00 € · puhaskasum 18 002,00 €
müügitulu 13 968,00 € · puhaskasum 12 375,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026