IT-Secrets OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 213 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 215 715,00 | 212 721,00 | 247 846,00 | 326 252,00 | 721 641,00 |
| Ärikasum (€) | 141 828,00 | 133 906,00 | 149 782,00 | 210 624,00 | 21 985,00 |
| Puhaskasum (€) | 134 531,00 | 126 274,00 | 138 721,00 | 210 587,00 | 7 008,00 |
| Varad (€) | 202 896,00 | 292 991,00 | 375 023,00 | 762 682,00 | 696 853,00 |
| Kohustised (€) | 8 322,00 | 14 143,00 | 11 454,00 | 188 526,00 | 155 688,00 |
| Omakapital (€) | 194 574,00 | 278 848,00 | 363 569,00 | 574 156,00 | 541 165,00 |
| Raha (€) | 113 550,00 | 241 884,00 | 150 224,00 | 183 460,00 | 59 562,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 697 tuh €
- Omakapital
- 541 tuh €
- Kohustised
- 156 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 54,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 23,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 721 641,00 € · puhaskasum 7 008,00 €
müügitulu 326 252,00 € · puhaskasum 210 587,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 247 846,00 € · puhaskasum 138 721,00 €
müügitulu 212 721,00 € · puhaskasum 126 274,00 €
müügitulu 215 715,00 € · puhaskasum 134 531,00 €
müügitulu 154 798,00 € · puhaskasum 82 956,00 €
müügitulu 39 870,00 € · puhaskasum 22 586,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · IT-Secrets OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Alliku küla, Tammelehe tee 47-1 · 76403 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50117002
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026