Montaaz OÜ
Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
19.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 224 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 212 513,00 | 357 031,00 | 717 031,00 | 426 550,00 | 649 861,00 |
| Ärikasum (€) | 123 361,00 | 121 189,00 | 81 937,00 | -36 429,00 | 43 682,00 |
| Puhaskasum (€) | 123 362,00 | 113 691,00 | 79 482,00 | -40 247,00 | 42 774,00 |
| Varad (€) | 133 540,00 | 230 783,00 | 394 317,00 | 327 091,00 | 397 567,00 |
| Kohustised (€) | 132,00 | 13 684,00 | 97 736,00 | 70 757,00 | 98 507,00 |
| Omakapital (€) | 133 408,00 | 217 099,00 | 296 581,00 | 256 334,00 | 299 060,00 |
| Raha (€) | 114 120,00 | 121 650,00 | 130 658,00 | 49 670,00 | 36 391,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 398 tuh €
- Omakapital
- 299 tuh €
- Kohustised
- 98,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 300 tuh €
- Riiklikud maksud
- 21,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,6 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 649 861,00 € · puhaskasum 42 774,00 €
müügitulu 426 550,00 € · puhaskahjum 40 247,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 717 031,00 € · puhaskasum 79 482,00 €
müügitulu 357 031,00 € · puhaskasum 113 691,00 €
müügitulu 212 513,00 € · puhaskasum 123 362,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Arula küla, Veskioru · 67411 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50116044 / 2
müügitulu 15 862,00 € · puhaskasum 3 442,00 €
müügitulu 36 038,00 € · puhaskasum 3 604,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026