Värvi 4 OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 246 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 13 781,00 | 154 747,00 | 223 107,00 | 212 245,00 | 213 426,00 |
| Ärikasum (€) | -50 310,00 | 25 627,00 | 105 540,00 | 101 548,00 | 104 677,00 |
| Puhaskasum (€) | -6 116,00 | 29 276,00 | 59 202,00 | 8 604,00 | 31 603,00 |
| Varad (€) | 1 769 514,00 | 2 928 303,00 | 2 865 720,00 | 2 749 929,00 | 2 695 914,00 |
| Kohustised (€) | 394 356,00 | 1 523 869,00 | 1 428 983,00 | 1 324 588,00 | 1 263 970,00 |
| Omakapital (€) | 1 375 158,00 | 1 404 434,00 | 1 436 737,00 | 1 425 341,00 | 1 431 944,00 |
| Raha (€) | 87 660,00 | 49 579,00 | 82 256,00 | 20 560,00 | 34 980,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,7 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 52,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 213 426,00 € · puhaskasum 31 603,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 212 245,00 € · puhaskasum 8 604,00 €
müügitulu 223 107,00 € · puhaskasum 59 202,00 €
müügitulu 154 747,00 € · puhaskasum 29 276,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Värvi tn 4 · 10621 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50114709 / 10
müügitulu 13 781,00 € · puhaskahjum 6 116,00 €
müügitulu 27 201,00 € · puhaskasum 4 067,00 €
müügitulu 12 824,00 € · puhaskahjum 5 269,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ahvena tn 1 · 13516 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50114709 / 7, Kanne Ä 50114709 / 6, Kanne Ä 50114709 / 5
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026