Lambavai OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 244 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 40 000,00 | 38 920,00 | 38 370,00 | 32 110,00 |
| Ärikasum (€) | 40 000,00 | 32 500,00 | 25 896,00 | 25 088,00 |
| Puhaskasum (€) | 40 000,00 | 128 120,00 | 39 896,00 | 24 423,00 |
| Varad (€) | 122 500,00 | 379 750,00 | 209 236,00 | 260 616,00 |
| Kohustised (€) | 80 000,00 | 209 130,00 | 1 220,00 | 43 650,00 |
| Omakapital (€) | 42 500,00 | 170 620,00 | 208 016,00 | 216 966,00 |
| Raha (€) | 2 320,00 | 8 250,00 | 1 120,00 | 2 200,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2023 · summad eurodes
- Varad · 2023
- 261 tuh €
- Omakapital
- 217 tuh €
- Kohustised
- 43,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2020. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2022 1. kv
- Riiklikud maksud
- 16 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 32 110,00 € · puhaskasum 24 423,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 38 370,00 € · puhaskasum 39 896,00 €
müügitulu 38 920,00 € · puhaskasum 128 120,00 €
müügitulu 40 000,00 € · puhaskasum 40 000,00 €
Lambavai OÜ: Kanne 3 · Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Iide küla, Kukulinnu · 93101 · kanne 3 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50114604 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 25b/1-8 · 10614 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50114604 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026