Rebelliontech OÜ
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 259 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 44 714,00 | 83 709,00 | 76 178,00 | 80 560,00 | 89 925,00 |
| Ärikasum (€) | 3 380,00 | 3 675,00 | 3 079,00 | 16 709,00 | 20 449,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 380,00 | 3 672,00 | 2 553,00 | 15 943,00 | 19 814,00 |
| Varad (€) | 14 552,00 | 25 549,00 | 30 885,00 | 46 575,00 | 58 892,00 |
| Kohustised (€) | 8 644,00 | 13 469,00 | 16 252,00 | 15 999,00 | 8 502,00 |
| Omakapital (€) | 5 908,00 | 12 080,00 | 14 633,00 | 30 576,00 | 50 390,00 |
| Raha (€) | 5 707,00 | 22 557,00 | 26 143,00 | 42 443,00 | 37 385,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 58,9 tuh €
- Omakapital
- 50,4 tuh €
- Kohustised
- 8,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 20,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 89 925,00 € · puhaskasum 19 814,00 €
müügitulu 80 560,00 € · puhaskasum 15 943,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 76 178,00 € · puhaskasum 2 553,00 €
müügitulu 83 709,00 € · puhaskasum 3 672,00 €
müügitulu 44 714,00 € · puhaskasum 3 380,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Tõstamaa alevik, Nurmiste tn 2a/1 · 88101 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50113619 / 3
müügitulu 17 632,00 € · puhaskasum 2 526,00 €
müügitulu 9 654,00 € · puhaskasum 2,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50113619 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.08.2026