Denty Invest OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 259 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 45 164,00 | 75 323,00 | 81 579,00 | 78 508,00 |
| Ärikasum (€) | -1 752,00 | 18 595,00 | -44 851,00 | 11 827,00 | -12 705,00 |
| Puhaskasum (€) | 273 961,00 | 55 752,00 | 5 647,00 | 48 514,00 | 53 746,00 |
| Varad (€) | 1 997 208,00 | 1 832 303,00 | 1 827 329,00 | 1 821 558,00 | 1 832 864,00 |
| Kohustised (€) | 348 654,00 | 207 997,00 | 262 376,00 | 233 091,00 | 220 651,00 |
| Omakapital (€) | 1 648 554,00 | 1 624 306,00 | 1 564 953,00 | 1 588 467,00 | 1 612 213,00 |
| Raha (€) | 287 576,00 | 76 179,00 | 26 449,00 | 75 948,00 | 63 094,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,8 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 221 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 19,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 78 508,00 € · puhaskasum 53 746,00 €
müügitulu 81 579,00 € · puhaskasum 48 514,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 75 323,00 € · puhaskasum 5 647,00 €
müügitulu 45 164,00 € · puhaskasum 55 752,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Toom-Kuninga tn 15-113 · 10122 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50113467 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 273 961,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 72 094,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026