Befast invest OÜ
Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 292 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 256,00 | 10 243,00 | 6 899,00 | 9 613,00 | 8 146,00 |
| Ärikasum (€) | 6 168,00 | 5 216,00 | 2 242,00 | 2 157,00 | -2 282,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 168,00 | 5 216,00 | 2 242,00 | 2 157,00 | -2 282,00 |
| Varad (€) | 17 981,00 | 23 158,00 | 25 400,00 | 27 557,00 | 25 275,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 17 981,00 | 23 158,00 | 25 400,00 | 27 557,00 | 25 275,00 |
| Raha (€) | 3 225,00 | 6 058,00 | 8 463,00 | 10 895,00 | 11 898,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 25,3 tuh €
- Omakapital
- 25,3 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 8 146,00 € · puhaskahjum 2 282,00 €
müügitulu 9 613,00 € · puhaskasum 2 157,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 6 899,00 € · puhaskasum 2 242,00 €
müügitulu 10 243,00 € · puhaskasum 5 216,00 €
müügitulu 9 256,00 € · puhaskasum 6 168,00 €
müügitulu 160,00 € · puhaskasum 2 322,00 €
müügitulu 8 584,00 € · puhaskasum 6 991,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Tartu mnt 4-8 · 48104 · kanne 1 · Befast invest OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50111111
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026