Barrica OÜ
Alkohoolsete jookide hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 296 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 890 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 101 530,00 | 68 432,00 | 68 717,00 | 64 673,00 | 53 486,00 |
| Ärikasum (€) | 17 257,00 | -2 870,00 | 183,00 | -1 753,00 | -9 081,00 |
| Puhaskasum (€) | 17 257,00 | -3 369,00 | 183,00 | -1 752,00 | -9 081,00 |
| Varad (€) | 83 680,00 | 78 101,00 | 84 966,00 | 83 258,00 | 76 964,00 |
| Kohustised (€) | 31 802,00 | 29 592,00 | 36 274,00 | 36 318,00 | 39 105,00 |
| Omakapital (€) | 51 878,00 | 48 509,00 | 48 692,00 | 46 940,00 | 37 859,00 |
| Raha (€) | 29 537,00 | 10 876,00 | 23 266,00 | 13 504,00 | 13 431,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 77,0 tuh €
- Omakapital
- 37,9 tuh €
- Kohustised
- 39,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
890 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 53 486,00 € · puhaskahjum 9 081,00 €
müügitulu 64 673,00 € · puhaskahjum 1 752,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 68 717,00 € · puhaskasum 183,00 €
müügitulu 68 432,00 € · puhaskahjum 3 369,00 €
müügitulu 101 530,00 € · puhaskasum 17 257,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 82 327,00 € · puhaskasum 19 915,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 25 360,00 € · puhaskasum 7 064,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026