Kliimadisain OÜ
Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 296 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 100 605,00 | 125 989,00 | 59 160,00 | 63 848,00 | 86 887,00 |
| Ärikasum (€) | 61 857,00 | 514 496,00 | 19 166,00 | -415 885,00 | -115 171,00 |
| Puhaskasum (€) | 99 866,00 | 488 914,00 | 43 884,00 | -376 400,00 | -115 640,00 |
| Varad (€) | 163 836,00 | 685 144,00 | 786 405,00 | 521 849,00 | 282 725,00 |
| Kohustised (€) | 45 232,00 | 179 626,00 | 107 003,00 | 218 847,00 | 155 363,00 |
| Omakapital (€) | 118 604,00 | 505 518,00 | 679 402,00 | 303 002,00 | 127 362,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 556,00 | 2 270,00 | 139 196,00 | 78 235,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 283 tuh €
- Omakapital
- 127 tuh €
- Kohustised
- 155 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 13,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,3 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Muutused
müügitulu 86 887,00 € · puhaskahjum 115 640,00 €
müügitulu 63 848,00 € · puhaskahjum 376 400,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 59 160,00 € · puhaskasum 43 884,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 125 989,00 € · puhaskasum 488 914,00 €
müügitulu 100 605,00 € · puhaskasum 99 866,00 €
müügitulu 9 643,00 € · puhaskasum 15 214,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 7b · 10112 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50110940 / 3
müügitulu 2 323,00 € · puhaskasum 1 023,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026