Pealinna Perearstid OÜ
Üldarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 324 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,9 mln €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 921 322,00 | 4 473 021,00 | 5 697 560,00 | 6 599 641,00 | 7 256 620,00 |
| Ärikasum (€) | 68 137,00 | 1 760,00 | 93 914,00 | 18 670,00 | -75 437,00 |
| Puhaskasum (€) | 68 175,00 | 1 814,00 | 98 267,00 | 31 998,00 | -67 528,00 |
| Varad (€) | 705 233,00 | 728 137,00 | 1 013 103,00 | 835 119,00 | 1 247 264,00 |
| Kohustised (€) | 550 918,00 | 572 007,00 | 758 706,00 | 548 724,00 | 1 028 397,00 |
| Omakapital (€) | 154 315,00 | 156 130,00 | 254 397,00 | 286 395,00 | 218 867,00 |
| Raha (€) | 433 268,00 | 541 117,00 | 855 250,00 | 596 536,00 | 795 941,00 |
| Töötajate arv | — | — | 71,00 | 73,00 | 76,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 219 tuh €
- Kohustised
- 1,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 554 tuh €
- Tööjõumaksud
- 593 tuh €
- Töötajaid
- 84,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,9 mln € · 216 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 7 256 620,00 € · puhaskahjum 67 528,00 €
müügitulu 6 599 641,00 € · puhaskasum 31 998,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 5 697 560,00 € · puhaskasum 98 267,00 €
müügitulu 4 473 021,00 € · puhaskasum 1 814,00 €
müügitulu 3 921 322,00 € · puhaskasum 68 175,00 €
müügitulu 3 022 647,00 € · puhaskasum 53 320,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7 · 11415 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50109415 / 3
müügitulu 1 186 828,00 € · puhaskasum 30 320,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50109415 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026