A.M Metsatööd OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 323 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 45 151,00 | 26 883,00 | 0,00 | 2 085,00 | 33 925,00 |
| Ärikasum (€) | -20 964,00 | 1 415,00 | -2 281,00 | 746,00 | 25 428,00 |
| Puhaskasum (€) | -21 857,00 | 1 416,00 | -2 279,00 | 749,00 | 25 430,00 |
| Varad (€) | 41 642,00 | 42 196,00 | 40 168,00 | 40 660,00 | 66 108,00 |
| Kohustised (€) | 869,00 | 6,00 | 257,00 | 0,00 | 18,00 |
| Omakapital (€) | 40 773,00 | 42 190,00 | 39 911,00 | 40 660,00 | 66 090,00 |
| Raha (€) | 39 861,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 65 728,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 66,1 tuh €
- Omakapital
- 66,1 tuh €
- Kohustised
- 18 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 33 925,00 € · puhaskasum 25 430,00 €
müügitulu 2 085,00 € · puhaskasum 749,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 2 279,00 €
müügitulu 26 883,00 € · puhaskasum 1 416,00 €
müügitulu 45 151,00 € · puhaskahjum 21 857,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 108 958,00 € · puhaskasum 7 474,00 €
müügitulu 204 218,00 € · puhaskasum 52 656,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Hargi küla, Saksa · 66624 · kanne 1 · A.M Metsatööd OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50109253
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026