HERTA EESTI OÜ
Muu mujal liigitamata õpe
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 330 päeva tagasi.
2025. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2024. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 19 075,00 | 21 199,00 | 9 739,00 | 7 994,00 | 2 234,00 |
| Ärikasum (€) | 3 201,00 | 2 628,00 | -2 667,00 | -2 381,00 | -622,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 201,00 | 2 628,00 | -2 667,00 | -2 381,00 | -622,00 |
| Varad (€) | 6 807,00 | 9 435,00 | 6 768,00 | 4 387,00 | 3 765,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 6 807,00 | 9 435,00 | 6 768,00 | 4 387,00 | 3 765,00 |
| Raha (€) | 3 566,00 | 5 821,00 | 3 868,00 | 4 387,00 | 3 765,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,8 tuh €
- Omakapital
- 3,8 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2025 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 234,00 € · puhaskahjum 622,00 €
müügitulu 7 994,00 € · puhaskahjum 2 381,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 9 739,00 € · puhaskahjum 2 667,00 €
müügitulu 21 199,00 € · puhaskasum 2 628,00 €
müügitulu 19 075,00 € · puhaskasum 3 201,00 €
müügitulu 13 249,00 € · puhaskasum 1 578,00 €
müügitulu 1 050,00 € · puhaskasum 960,00 €
müügitulu 1 068,00 € · puhaskasum 1 068,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · HERTA EESTI OÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Nurmetu küla, Malle · 46628 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50109001
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.07.2026