Ansima OÜ
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 333 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.03.2022: Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2022-2025 (2).
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 20 108,00 | 30 024,00 | 29 485,00 | 20 353,00 | 27 370,00 |
| Ärikasum (€) | 89,00 | 25,00 | -1 437,00 | 3 321,00 | 178,00 |
| Puhaskasum (€) | 89,00 | 25,00 | -1 437,00 | 3 321,00 | 178,00 |
| Varad (€) | 4 888,00 | 6 815,00 | 5 863,00 | 10 026,00 | 6 130,00 |
| Kohustised (€) | 1 316,00 | 3 218,00 | 3 703,00 | 4 545,00 | 471,00 |
| Omakapital (€) | 3 572,00 | 3 597,00 | 2 160,00 | 5 481,00 | 5 659,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 5 742,00 | 1 858,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,1 tuh €
- Omakapital
- 5,7 tuh €
- Kohustised
- 471 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Muutused
müügitulu 27 370,00 € · puhaskasum 178,00 €
müügitulu 20 353,00 € · puhaskasum 3 321,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 29 485,00 € · puhaskahjum 1 437,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Tudu alevik, Allikvee tn 6 · 46606 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50108749 / 2
müügitulu 30 024,00 € · puhaskasum 25,00 €
müügitulu 20 108,00 € · puhaskasum 89,00 €
müügitulu 23 043,00 € · puhaskasum 878,00 €
müügitulu 33 334,00 € · puhaskasum 105,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026