Consensus Invest OÜ
Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 336 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -194,00 | -261,00 | -158,00 | -337,00 | -737,00 |
| Puhaskasum (€) | 13 462,00 | 8 314,00 | 754,00 | -20 049,00 | 14 496,00 |
| Varad (€) | 135 857,00 | 184 216,00 | 204 925,00 | 192 876,00 | 217 372,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 45,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 135 857,00 | 184 171,00 | 204 925,00 | 192 876,00 | 217 372,00 |
| Raha (€) | 1 515,00 | 8 002,00 | 27 567,00 | 3 331,00 | 1 140,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 217 tuh €
- Omakapital
- 217 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 14 496,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 20 049,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 754,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 8 314,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 13 462,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 3 572,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 242,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Müürivahe tn 33-3 · 10140 · kanne 1 · Consensus Invest OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50108474
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026