SPGV OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 341 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.07.2026; lepingu maksumus 13,0 tuh €: Jõuluvalgustuse ja -kujunduse paigaldamine 2026-2027.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 154 395,00 | 260 071,00 | 436 113,00 | 527 682,00 | 383 279,00 |
| Ärikasum (€) | 73 673,00 | 13 784,00 | 98 545,00 | 114 113,00 | 117 847,00 |
| Puhaskasum (€) | 68 574,00 | 5 844,00 | 83 843,00 | 103 144,00 | 92 798,00 |
| Varad (€) | 204 360,00 | 259 508,00 | 366 697,00 | 1 184 676,00 | 516 015,00 |
| Kohustised (€) | 33 086,00 | 90 390,00 | 128 736,00 | 843 571,00 | 125 701,00 |
| Omakapital (€) | 171 274,00 | 169 118,00 | 237 961,00 | 341 105,00 | 390 314,00 |
| Raha (€) | 32 452,00 | 84 935,00 | 26 554,00 | 56 103,00 | 69 415,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 516 tuh €
- Omakapital
- 390 tuh €
- Kohustised
- 126 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 89,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,7 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 13,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 383 279,00 € · puhaskasum 92 798,00 €
müügitulu 527 682,00 € · puhaskasum 103 144,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 436 113,00 € · puhaskasum 83 843,00 €
müügitulu 260 071,00 € · puhaskasum 5 844,00 €
müügitulu 154 395,00 € · puhaskasum 68 574,00 €
müügitulu 161 299,00 € · puhaskasum 80 809,00 €
müügitulu 39 875,00 € · puhaskasum 19 383,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Natural Blue UÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12 · 10917 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50108054
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026