Peakasutaja OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 357 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 33 057,00 | 42 939,00 | 27 217,00 | 34 128,00 | 37 523,00 |
| Ärikasum (€) | 8 369,00 | 8 217,00 | -10 224,00 | -2 048,00 | -341,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 381,00 | 8 236,00 | -10 178,00 | -2 005,00 | -333,00 |
| Varad (€) | 20 138,00 | 28 710,00 | 18 590,00 | 17 902,00 | 16 716,00 |
| Kohustised (€) | 3 682,00 | 4 019,00 | 4 079,00 | 5 396,00 | 4 544,00 |
| Omakapital (€) | 16 456,00 | 24 691,00 | 14 511,00 | 12 506,00 | 12 172,00 |
| Raha (€) | 12 753,00 | 4 190,00 | 12 764,00 | 8 000,00 | 8 547,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 16,7 tuh €
- Omakapital
- 12,2 tuh €
- Kohustised
- 4,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,0 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 37 523,00 € · puhaskahjum 333,00 €
Peakasutaja OÜ: Kanne 4 · Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kastani tn 42 · 50410 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50107094 / 4
Varasemad muutused
müügitulu 34 128,00 € · puhaskahjum 2 005,00 €
müügitulu 27 217,00 € · puhaskahjum 10 178,00 €
müügitulu 42 939,00 € · puhaskasum 8 236,00 €
müügitulu 33 057,00 € · puhaskasum 8 381,00 €
müügitulu 17 415,00 € · puhaskasum 6 535,00 €
Reha IT OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50107094 / 2, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50107094 / M1
müügitulu 1 730,00 € · puhaskasum 1 540,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026