I&F ilustuudio OÜ
Juuksuri- ja muu iluteenindus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 359 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 870,00 | 0,00 | 3 189,00 | 9 000,00 | 9 444,00 |
| Ärikasum (€) | 38,00 | -16,00 | 612,00 | 538,00 | 138,00 |
| Puhaskasum (€) | 38,00 | -17,00 | 612,00 | 538,00 | 138,00 |
| Varad (€) | 2 733,00 | 2 716,00 | 3 959,00 | 4 611,00 | 5 005,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 631,00 | 745,00 | 1 001,00 |
| Omakapital (€) | 2 733,00 | 2 716,00 | 3 328,00 | 3 866,00 | 4 004,00 |
| Raha (€) | 233,00 | 216,00 | 1 459,00 | 2 111,00 | 2 502,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,0 tuh €
- Omakapital
- 4,0 tuh €
- Kohustised
- 1,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 877 €
- Tööjõumaksud
- 902 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 9 444,00 € · puhaskasum 138,00 €
müügitulu 9 000,00 € · puhaskasum 538,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 189,00 € · puhaskasum 612,00 €
I&F ilustuudio OÜ: Kanne 3 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kivila tn 20-18 · 13917 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50106744 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 17,00 €
müügitulu 3 870,00 € · puhaskasum 38,00 €
müügitulu 9 600,00 € · puhaskasum 35,00 €
müügitulu 8 200,00 € · puhaskasum 160,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Anni tn 5-10 · 13626 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · J&A ilustuudio UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50106744
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026