Piloodikool OÜ
Mujal liigitamata koolitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 362 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 22,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 33 718,00 | 51 981,00 | 125 356,00 | 68 996,00 | 53 897,00 |
| Ärikasum (€) | 2 766,00 | 1 455,00 | 16 924,00 | 4 555,00 | 16 760,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 766,00 | 11 418,00 | 20 099,00 | 18 518,00 | 20 345,00 |
| Varad (€) | 14 868,00 | 24 863,00 | 44 720,00 | 69 727,00 | 82 907,00 |
| Kohustised (€) | 2 189,00 | 765,00 | 523,00 | 8 012,00 | 846,00 |
| Omakapital (€) | 12 679,00 | 24 098,00 | 44 197,00 | 61 715,00 | 82 061,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 14 132,00 | 10 220,00 | 15 687,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 82,9 tuh €
- Omakapital
- 82,1 tuh €
- Kohustised
- 846 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 33,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 729 €
Avaliku sektori maksed
2026
22,9 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 53 897,00 € · puhaskasum 20 345,00 €
Nele Helstein-Mau – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50106625 / 6
Varasemad muutused
müügitulu 68 996,00 € · puhaskasum 18 518,00 €
müügitulu 125 356,00 € · puhaskasum 20 099,00 €
müügitulu 51 981,00 € · puhaskasum 11 418,00 €
müügitulu 33 718,00 € · puhaskasum 2 766,00 €
müügitulu 21 466,00 € · puhaskahjum 3 517,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepise tn 1 · 11415 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50106625 / 4
müügitulu 21 932,00 € · puhaskahjum 557,00 €
müügitulu 10 323,00 € · puhaskasum 11 487,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.08.2026