ATR Invest OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Müügitulu · 202487,0 tuh €↗ 273,0%võrreldes 2023. aastaga
Puhaskasum · 20242,5 tuh €
Töötajaid · 2026 3. kv1
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, J. Koorti tn 11-16
E-post: valeri.atrashonok@gmail.com
Telefon: +33 781620225
EMTAK 4120
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 54 839,00 | 53 343,00 | 47 442,00 | 23 331,00 | 87 032,00 |
| Ärikasum (€) | -20 304,00 | 823,00 | 3 466,00 | -2 719,00 | 2 504,00 |
| Puhaskasum (€) | -20 304,00 | 823,00 | 3 466,00 | -2 719,00 | 2 504,00 |
| Varad (€) | 29 586,00 | 26 648,00 | 25 506,00 | 6 072,00 | 24 981,00 |
| Kohustised (€) | 25 573,00 | 21 812,00 | 17 204,00 | 489,00 | 16 894,00 |
| Omakapital (€) | 4 013,00 | 4 836,00 | 8 302,00 | 5 583,00 | 8 087,00 |
| Raha (€) | 22 679,00 | 22 044,00 | 20 700,00 | 2 472,00 | 5 943,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 25,0 tuh €
- Omakapital
- 8,1 tuh €
- Kohustised
- 16,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 495 €
- Tööjõumaksud
- 561 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 87 032,00 € · puhaskasum 2 504,00 €
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50106437 / M4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 23 331,00 € · puhaskahjum 2 719,00 €
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 47 442,00 € · puhaskasum 3 466,00 €
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50106437 / M1
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 53 343,00 € · puhaskasum 823,00 €
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 54 839,00 € · puhaskahjum 20 304,00 €
2019. aasta majandustulemus
müügitulu 117 593,00 € · puhaskasum 24 317,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026