TaMar OÜ
Muud kaeve- ja mullatööd
01.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 11 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 511 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 710 031,00 | 516 319,00 | 573 264,00 | 825 010,00 | 585 378,00 |
| Ärikasum (€) | 28 195,00 | 9 252,00 | -30 858,00 | 19 829,00 | -19 310,00 |
| Puhaskasum (€) | 26 425,00 | 7 868,00 | -32 607,00 | 16 045,00 | -32 795,00 |
| Varad (€) | 444 466,00 | 401 276,00 | 361 336,00 | 454 665,00 | 416 155,00 |
| Kohustised (€) | 143 471,00 | 92 413,00 | 85 081,00 | 162 365,00 | 156 650,00 |
| Omakapital (€) | 300 995,00 | 308 863,00 | 276 255,00 | 292 300,00 | 259 505,00 |
| Raha (€) | 166 033,00 | 183 105,00 | 173 043,00 | 173 289,00 | 183 296,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 3,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 416 tuh €
- Omakapital
- 260 tuh €
- Kohustised
- 157 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 264 tuh €
- Riiklikud maksud
- 47,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 15,9 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
511 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
4 909,67 € → 858,52 € · vähenes 4 051,15 € · sh tasumisgraafikus 858,52 € · graafiku lõpp 30.09.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
858,52 € → 4 909,67 € · suurenes 4 051,15 € · sh tasumisgraafikus 858,52 € · graafiku lõpp 30.09.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
1 784,06 € → 858,52 € · vähenes 925,54 € · sh tasumisgraafikus 858,52 € · graafiku lõpp 30.09.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
2 709,60 € → 1 784,06 € · vähenes 925,54 € · sh tasumisgraafikus 1 784,06 € · graafiku lõpp 30.09.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
müügitulu 585 378,00 € · puhaskahjum 32 795,00 €
müügitulu 825 010,00 € · puhaskasum 16 045,00 €
müügitulu 573 264,00 € · puhaskahjum 32 607,00 €
müügitulu 516 319,00 € · puhaskasum 7 868,00 €
müügitulu 710 031,00 € · puhaskasum 26 425,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Märjamaa vald, Konuvere küla, Ojatse · 78227 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50105615 / 5
müügitulu 384 571,00 € · puhaskasum 7 003,00 €
müügitulu 573 290,00 € · puhaskasum 265 067,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50105615 / 4
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026