3 Way Invest OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 25 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 10 821,00 | 14 766,00 | 34 376,00 | 38 765,00 | 46 276,00 |
| Ärikasum (€) | -2 281,00 | 4 433,00 | 299 289,00 | 12 817,00 | 2 638,00 |
| Puhaskasum (€) | 57 726,00 | 4 445,00 | 300 957,00 | 17 047,00 | 6 933,00 |
| Varad (€) | 345 984,00 | 384 260,00 | 540 592,00 | 545 035,00 | 533 720,00 |
| Kohustised (€) | 120 615,00 | 154 446,00 | 110 821,00 | 101 217,00 | 85 468,00 |
| Omakapital (€) | 225 369,00 | 229 814,00 | 429 771,00 | 443 818,00 | 448 252,00 |
| Raha (€) | 129 046,00 | 127 527,00 | 27 722,00 | 13 369,00 | 8 019,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 534 tuh €
- Omakapital
- 448 tuh €
- Kohustised
- 85,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,2 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kingli küla, Ärbli · 94433 · kanne 3 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6390706, Kanne Ä 50104468 / 3
müügitulu 46 276,00 € · puhaskasum 6 933,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 38 765,00 € · puhaskasum 17 047,00 €
müügitulu 34 376,00 € · puhaskasum 300 957,00 €
müügitulu 14 766,00 € · puhaskasum 4 445,00 €
müügitulu 10 821,00 € · puhaskasum 57 726,00 €
müügitulu 15 178,00 € · puhaskasum 80 063,00 €
müügitulu 92 458,00 € · puhaskasum 85 308,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.10.2026