Skymatic OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 29 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.02.2026; lepingu maksumus 138 tuh €: Ühemootorilise õppelennuki rent III / Lease of single engine piston (SEP) training aircraft.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 17,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 98 804,00 | 68 621,00 | 79 192,00 | 108 535,00 | 99 587,00 |
| Ärikasum (€) | 19 068,00 | 16 541,00 | -1 987,00 | 35 573,00 | 31 246,00 |
| Puhaskasum (€) | 19 070,00 | 16 552,00 | -8 083,00 | 36 014,00 | 27 011,00 |
| Varad (€) | 46 763,00 | 56 906,00 | 48 127,00 | 69 694,00 | 72 287,00 |
| Kohustised (€) | 8 256,00 | 1 847,00 | 26 151,00 | 11 704,00 | 1 787,00 |
| Omakapital (€) | 38 507,00 | 55 059,00 | 21 976,00 | 57 990,00 | 70 500,00 |
| Raha (€) | 41 308,00 | 49 053,00 | 43 617,00 | 67 682,00 | 67 666,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 72,3 tuh €
- Omakapital
- 70,5 tuh €
- Kohustised
- 1,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 31,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 138 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
17,1 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 99 587,00 € · puhaskasum 27 011,00 €
müügitulu 108 535,00 € · puhaskasum 36 014,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 79 192,00 € · puhaskahjum 8 083,00 €
müügitulu 68 621,00 € · puhaskasum 16 552,00 €
müügitulu 98 804,00 € · puhaskasum 19 070,00 €
müügitulu 25 027,00 € · puhaskahjum 1 263,00 €
müügitulu 78 484,00 € · puhaskasum 18 200,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Keila linn, Pae tn 10-12 · 76610 · kanne 1 · Skymatic OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50104469
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026