Talgen Cybersecurity OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 30 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 707 864,00 | 1 113 470,00 | 897 851,00 | 217 604,00 | 130 168,00 |
| Ärikasum (€) | -1 461 845,00 | -540 979,00 | -155 677,00 | 1 314 886,00 | -304 032,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 669 834,00 | -526 380,00 | -140 272,00 | 883 577,00 | -356 091,00 |
| Varad (€) | 911 586,00 | 543 721,00 | 433 932,00 | 883 419,00 | 1 412 079,00 |
| Kohustised (€) | 1 598 884,00 | 1 541 031,00 | 1 571 514,00 | 1 137 194,00 | 2 013 689,00 |
| Omakapital (€) | -687 298,00 | -997 310,00 | -1 137 582,00 | -253 775,00 | -601 610,00 |
| Raha (€) | 179 877,00 | 7 432,00 | 110 267,00 | 676 548,00 | 674 025,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 9,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- -602 tuh €
- Kohustised
- 2,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 16,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 87,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 96,8 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 130 168,00 € · puhaskahjum 356 091,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 217 604,00 € · puhaskasum 883 577,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 6 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50104379 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 897 851,00 € · puhaskahjum 140 272,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 113 470,00 € · puhaskahjum 526 380,00 €
müügitulu 707 864,00 € · puhaskahjum 1 669 834,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Talgen Cybersecurity OÜ: Kanne 4 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 80f · 10112 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50104379 / 4, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50104379 / M2
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 80j · 10112 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50104379 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 19 964,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
GT Cyber Technologies OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50104379 / 2
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026