LUNA GROUP ESTONIA OÜ
Rõivaste ja jalatsite hulgimüük
24.09.2026 võitis hanke: Tööriiete ja isikukaitsevahendite ost.
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 42 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 216 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 208 497,00 | 8 429 773,00 | 6 833 041,00 | 6 616 546,00 | 6 370 844,00 |
| Ärikasum (€) | 406 271,00 | 477 408,00 | 310 577,00 | 358 736,00 | -5 303,00 |
| Puhaskasum (€) | 405 987,00 | 278 145,00 | 336 247,00 | 409 351,00 | -362 407,00 |
| Varad (€) | 4 109 679,00 | 3 751 084,00 | 3 714 388,00 | 4 173 073,00 | 2 945 153,00 |
| Kohustised (€) | 941 232,00 | 1 104 492,00 | 731 549,00 | 780 883,00 | 1 213 370,00 |
| Omakapital (€) | 3 168 447,00 | 2 646 592,00 | 2 982 839,00 | 3 392 190,00 | 1 731 783,00 |
| Raha (€) | 1 718 085,00 | 1 208 907,00 | 712 436,00 | 780 820,00 | 494 767,00 |
| Töötajate arv | — | — | 28,00 | 27,00 | 25,00 |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
- Varad · 2026
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 343 tuh €
- Tööjõumaksud
- 109 tuh €
- Töötajaid
- 26,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 17
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
216 tuh € · 244 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50103156 / 7
müügitulu 6 616 546,00 € · puhaskasum 409 351,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 131 · 12915 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50103156 / 5
müügitulu 6 833 041,00 € · puhaskasum 336 247,00 €
müügitulu 8 429 773,00 € · puhaskasum 278 145,00 €
müügitulu 8 208 497,00 € · puhaskasum 405 987,00 €
müügitulu 8 406 733,00 € · puhaskasum 474 809,00 €
müügitulu 7 849 908,00 € · puhaskasum 451 582,00 €
müügitulu 1 829 333,00 € · puhaskasum 53 958,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.04 · 31.03 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Aktsiaselts · AS · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 131 · 12915 · kanne 1 · LUNA GROUP Estonia AS: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50103156
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026