Ehitusnorm OÜ
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 50 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 11.03.2025: Ehitus-, remont- ja lammutustööde omanikujärelevalve raamhange.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 28,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 74 830,00 | 102 680,00 | 132 706,00 | 129 220,00 | 136 550,00 |
| Ärikasum (€) | 6 726,00 | -3 696,00 | 2 861,00 | 7 521,00 | 4 605,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 726,00 | -3 696,00 | 2 861,00 | 7 521,00 | 4 605,00 |
| Varad (€) | 34 978,00 | 33 782,00 | 36 643,00 | 44 164,00 | 48 769,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 34 978,00 | 33 782,00 | 36 643,00 | 44 164,00 | 48 769,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 48,8 tuh €
- Omakapital
- 48,8 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2022–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 6
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
28,1 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 136 550,00 € · puhaskasum 4 605,00 €
müügitulu 129 220,00 € · puhaskasum 7 521,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 132 706,00 € · puhaskasum 2 861,00 €
müügitulu 102 680,00 € · puhaskahjum 3 696,00 €
müügitulu 74 830,00 € · puhaskasum 6 726,00 €
müügitulu 50 726,00 € · puhaskasum 8 041,00 €
müügitulu 53 094,00 € · puhaskasum 15 211,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026