GartnerGrupp OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
22.10.2026 võitis hanke: 2026 - 2030 lumetõrjetööde tegemine Võru valla teedel ning tänavatel.
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 55 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,0 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 625 425,00 | 1 251 175,00 | 1 310 812,00 | 1 312 122,00 | 1 999 979,00 |
| Ärikasum (€) | 123 062,00 | 95 243,00 | 101 433,00 | 122 925,00 | 191 587,00 |
| Puhaskasum (€) | 120 452,00 | 83 664,00 | 80 589,00 | 88 125,00 | 138 846,00 |
| Varad (€) | 748 847,00 | 1 034 890,00 | 1 085 218,00 | 1 369 688,00 | 2 463 624,00 |
| Kohustised (€) | 418 060,00 | 620 439,00 | 590 178,00 | 786 523,00 | 1 741 613,00 |
| Omakapital (€) | 330 787,00 | 414 451,00 | 495 040,00 | 583 165,00 | 722 011,00 |
| Raha (€) | 32 189,00 | 25 799,00 | 6 940,00 | 49 029,00 | 34 389,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 17,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 722 tuh €
- Kohustised
- 1,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 844 tuh €
- Riiklikud maksud
- 101 tuh €
- Tööjõumaksud
- 78,6 tuh €
- Töötajaid
- 28,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 17
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
2,0 mln € · 51 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 999 979,00 € · puhaskasum 138 846,00 €
müügitulu 1 312 122,00 € · puhaskasum 88 125,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 310 812,00 € · puhaskasum 80 589,00 €
müügitulu 1 251 175,00 € · puhaskasum 83 664,00 €
müügitulu 625 425,00 € · puhaskasum 120 452,00 €
müügitulu 498 261,00 € · puhaskasum 190 255,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Tallinna mnt 50a · 65605 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50102635 / 5
müügitulu 292 759,00 € · puhaskasum 17 580,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 4/1 · 11412 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50102635 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Majandusaasta periood muutus: 03.11 · 02.11 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50102635 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 4 · 11412 · kanne 1 · Estlander Networks UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50102635
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026