Devimix OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 68 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 7 234,00 | 14 108,00 | 17 415,00 | 16 047,00 | 14 809,00 |
| Ärikasum (€) | 476,00 | 252,00 | 623,00 | -715,00 | -515,00 |
| Puhaskasum (€) | 476,00 | 252,00 | 623,00 | -715,00 | -515,00 |
| Varad (€) | 3 278,00 | 3 504,00 | 4 122,00 | 3 254,00 | 2 749,00 |
| Kohustised (€) | 153,00 | 128,00 | 248,00 | 95,00 | 105,00 |
| Omakapital (€) | 3 125,00 | 3 376,00 | 3 874,00 | 3 159,00 | 2 644,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3 254,00 | 2 749,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,7 tuh €
- Omakapital
- 2,6 tuh €
- Kohustised
- 105 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 181 €
- Tööjõumaksud
- 297 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 14 809,00 € · puhaskahjum 515,00 €
müügitulu 16 047,00 € · puhaskahjum 715,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 17 415,00 € · puhaskasum 623,00 €
müügitulu 14 108,00 € · puhaskasum 252,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Kabala küla, Sarapiku tee 4 · 78403 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50101480 / 4
müügitulu 7 234,00 € · puhaskasum 476,00 €
müügitulu 5 021,00 € · puhaskasum 19,00 €
müügitulu 8 457,00 € · puhaskasum 121,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.10 · 30.09 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50101480 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12 · 10917 · kanne 1 · Devimix UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50101480
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026