Merzellas OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
11.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 70 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 25.06.2025: Pisiremont- ja avariitööde tellimine Tallinna Linnavaraameti objektidele (raamhange).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 457 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 66 862,00 | 114 016,00 | 142 048,00 | 97 392,00 | 274 551,00 |
| Ärikasum (€) | 284,00 | 15 310,00 | 15 476,00 | 7 924,00 | 16 523,00 |
| Puhaskasum (€) | 284,00 | 14 401,00 | 13 398,00 | 5 293,00 | 18 308,00 |
| Varad (€) | 63 056,00 | 59 245,00 | 98 607,00 | 93 763,00 | 222 896,00 |
| Kohustised (€) | 29 304,00 | 11 092,00 | 37 056,00 | 26 919,00 | 137 744,00 |
| Omakapital (€) | 33 752,00 | 48 153,00 | 61 551,00 | 66 844,00 | 85 152,00 |
| Raha (€) | 1 825,00 | 3 524,00 | 21 014,00 | 26 004,00 | 34 264,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 223 tuh €
- Omakapital
- 85,2 tuh €
- Kohustised
- 138 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 70,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2023–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
457 tuh € · 47 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
319,05 € → 199,05 € · vähenes 120,00 € · sh tasumisgraafikus 199,05 € · graafiku lõpp 04.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 15.06.2026
484,53 € → 319,05 € · vähenes 165,48 € · sh tasumisgraafikus 319,05 € · graafiku lõpp 04.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 15.06.2026
714,53 € → 484,53 € · vähenes 230,00 € · sh tasumisgraafikus 484,53 € · graafiku lõpp 04.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 15.06.2026
2 019,53 € → 714,53 € · vähenes 1 305,00 € · sh tasumisgraafikus 714,53 € · graafiku lõpp 04.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
2 020,04 € → 2 019,53 € · vähenes 0,51 € · sh tasumisgraafikus 720,04 € · graafiku lõpp 04.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
müügitulu 274 551,00 € · puhaskasum 18 308,00 €
müügitulu 97 392,00 € · puhaskasum 5 293,00 €
müügitulu 142 048,00 € · puhaskasum 13 398,00 €
müügitulu 114 016,00 € · puhaskasum 14 401,00 €
müügitulu 66 862,00 € · puhaskasum 284,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 81 · 13816 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50101413 / 5
müügitulu 36 520,00 € · puhaskasum 13 664,00 €
müügitulu 64 669,00 € · puhaskasum 17 296,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12 · 10917 · kanne 1 · Bellmont UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50101413
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026