3DENT OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 69 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 7 351,00 | 0,00 | 74 641,00 | 93 390,00 | 118 876,00 |
| Ärikasum (€) | 7 208,00 | -1 841,00 | 36 250,00 | 33 842,00 | 26 949,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 208,00 | -1 841,00 | 28 969,00 | 28 508,00 | 18 483,00 |
| Varad (€) | 29 775,00 | 27 934,00 | 33 678,00 | 39 854,00 | 32 753,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 2 209,00 | 1 938,00 | 5 905,00 |
| Omakapital (€) | 29 775,00 | 27 934,00 | 31 469,00 | 37 916,00 | 26 848,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 30 608,00 | 31 909,00 | 20 719,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 32,8 tuh €
- Omakapital
- 26,8 tuh €
- Kohustised
- 5,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 950 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
393,90 € → 510,00 € · suurenes 116,10 € · sh tasumisgraafikus 49,43 € · graafiku lõpp 10.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.06.2026
müügitulu 118 876,00 € · puhaskasum 18 483,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 93 390,00 € · puhaskasum 28 508,00 €
müügitulu 74 641,00 € · puhaskasum 28 969,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1 841,00 €
müügitulu 7 351,00 € · puhaskasum 7 208,00 €
müügitulu 35 318,00 € · puhaskasum 8 512,00 €
müügitulu 22 633,00 € · puhaskasum 14 055,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026