Andreller OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 82 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,5 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 15 612,00 | 39 969,00 | 17 605,00 | 18 652,00 | 21 886,00 |
| Ärikasum (€) | 2 101,00 | 12 122,00 | -4 666,00 | 8 085,00 | 6 441,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 101,00 | 12 122,00 | -4 666,00 | 8 085,00 | 6 441,00 |
| Varad (€) | 9 054,00 | 18 953,00 | 13 101,00 | 21 186,00 | 27 911,00 |
| Kohustised (€) | 4 809,00 | 2 586,00 | 1 400,00 | 1 400,00 | 1 684,00 |
| Omakapital (€) | 4 245,00 | 16 367,00 | 11 701,00 | 19 786,00 | 26 227,00 |
| Raha (€) | 7 583,00 | 16 240,00 | 7 292,00 | 12 288,00 | 17 426,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 27,9 tuh €
- Omakapital
- 26,2 tuh €
- Kohustised
- 1,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
2026
1,5 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 21 886,00 € · puhaskasum 6 441,00 €
müügitulu 18 652,00 € · puhaskasum 8 085,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 17 605,00 € · puhaskahjum 4 666,00 €
müügitulu 39 969,00 € · puhaskasum 12 122,00 €
müügitulu 15 612,00 € · puhaskasum 2 101,00 €
müügitulu 4 124,00 € · puhaskahjum 9 329,00 €
müügitulu 18 765,00 € · puhaskasum 11 473,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Andreller OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Säpina küla, Paadova · 64024 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50100403
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026