Kerese Varad OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 81 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 18 345,00 | 126 138,00 | 153 958,00 | 156 785,00 |
| Ärikasum (€) | -14 587,00 | 13 108,00 | 86 412,00 | 126 405,00 | 115 811,00 |
| Puhaskasum (€) | -73 573,00 | -80 191,00 | -90 651,00 | -69 989,00 | -62 939,00 |
| Varad (€) | 1 820 867,00 | 3 541 570,00 | 3 703 058,00 | 3 713 769,00 | 3 746 110,00 |
| Kohustised (€) | 1 994 896,00 | 3 495 790,00 | 3 747 929,00 | 3 828 629,00 | 3 663 909,00 |
| Omakapital (€) | -174 029,00 | 45 780,00 | -44 871,00 | -114 860,00 | 82 201,00 |
| Raha (€) | 10 882,00 | 12 912,00 | 8 740,00 | 1 100,00 | 2 891,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,7 mln €
- Omakapital
- 82,2 tuh €
- Kohustised
- 3,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Riiklikud maksud
- 858 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 156 785,00 € · puhaskahjum 62 939,00 €
Osaühing LUMAN JA POJAD osalus muutus: 100% · 4 000,00 € → 100% · 5 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50100385 / 6
Varasemad muutused
müügitulu 153 958,00 € · puhaskahjum 69 989,00 €
müügitulu 126 138,00 € · puhaskahjum 90 651,00 €
Osaühing LUMAN JA POJAD osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 4 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50100385 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 18 345,00 € · puhaskahjum 80 191,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 73 573,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 44 167,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 13 · 10118 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50100385 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 58 789,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 22 · 10141 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50100385 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026