Baca Haldus OÜ
Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 91 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,7 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 47 155,00 | 38 545,00 | 55 734,00 | 38 839,00 | 30 029,00 |
| Ärikasum (€) | 26 030,00 | 16 366,00 | 31 375,00 | -8 846,00 | -28 985,00 |
| Puhaskasum (€) | 26 030,00 | 16 262,00 | 31 366,00 | -8 926,00 | -29 082,00 |
| Varad (€) | 62 646,00 | 78 861,00 | 106 327,00 | 105 997,00 | 70 837,00 |
| Kohustised (€) | 4 222,00 | 4 218,00 | 318,00 | 8 915,00 | 2 837,00 |
| Omakapital (€) | 58 424,00 | 74 643,00 | 106 009,00 | 97 082,00 | 68 000,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 6 724,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 70,8 tuh €
- Omakapital
- 68,0 tuh €
- Kohustised
- 2,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 385 €
- Tööjõumaksud
- 177 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,7 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 30 029,00 € · puhaskahjum 29 082,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 38 839,00 € · puhaskahjum 8 926,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 55 734,00 € · puhaskasum 31 366,00 €
müügitulu 38 545,00 € · puhaskasum 16 262,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 47 155,00 € · puhaskasum 26 030,00 €
müügitulu 24 914,00 € · puhaskasum 15 142,00 €
müügitulu 27 396,00 € · puhaskasum 17 108,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026