OÜ Salv
Raamatute kirjastamine
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 108 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 30 122,00 | 18 866,00 | 28 510,00 | 34 193,00 | 24 046,00 |
| Ärikasum (€) | 11 499,00 | 6 377,00 | 2 235,00 | 15 266,00 | 9 686,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 499,00 | 5 510,00 | 584,00 | 14 486,00 | 6 302,00 |
| Varad (€) | 21 676,00 | 24 901,00 | 36 359,00 | 28 727,00 | 20 932,00 |
| Kohustised (€) | 6 326,00 | 7 791,00 | 23 566,00 | 2 948,00 | 850,00 |
| Omakapital (€) | 15 350,00 | 17 110,00 | 12 793,00 | 25 779,00 | 20 082,00 |
| Raha (€) | 17 043,00 | 19 568,00 | 14 246,00 | 8 580,00 | 7 459,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 20,9 tuh €
- Omakapital
- 20,1 tuh €
- Kohustised
- 850 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 958 €
- Tööjõumaksud
- 957 €
Avaliku sektori maksed
2026
16,0 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 24 046,00 € · puhaskasum 6 302,00 €
müügitulu 34 193,00 € · puhaskasum 14 486,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 28 510,00 € · puhaskasum 584,00 €
müügitulu 18 866,00 € · puhaskasum 5 510,00 €
müügitulu 30 122,00 € · puhaskasum 11 499,00 €
müügitulu 3 881,00 € · puhaskasum 12,00 €
müügitulu 6 269,00 € · puhaskasum 3 113,00 €
müügitulu 6 994,00 € · puhaskasum 1 750,00 €
OÜ Salv: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Poska tn 45-18 · 10150 · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50098663
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026