IRONLINE OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 134 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 115 972,00 | 20 350,00 | 915,00 |
| Puhaskasum (€) | 49 604,00 | 20 360,00 | -27 024,00 |
| Varad (€) | 425,00 | 4 477,00 | 38 734,00 |
| Kohustised (€) | 20 785,00 | 4 477,00 | 65 758,00 |
| Omakapital (€) | -20 360,00 | 0,00 | -27 024,00 |
| Raha (€) | 425,00 | 4 477,00 | 623,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 38,7 tuh €
- Omakapital
- -27,0 tuh €
- Kohustised
- 65,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 915,00 € · puhaskahjum 27 024,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 20 350,00 € · puhaskasum 20 360,00 €
müügitulu 115 972,00 € · puhaskasum 49 604,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 22-37 · 13411 · kanne 1 · ANTEELIA EHITUS OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50097003
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026