I.T.C Holding OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 152 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 22 200,00 | 22 713,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -77,00 | 22 122,00 | 22 687,00 | -2,00 | 0,00 |
| Puhaskasum (€) | 464 797,00 | 343 805,00 | 97 474,00 | 354 588,00 | 200 018,00 |
| Varad (€) | 2 322 855,00 | 2 317 109,00 | 2 394 708,00 | 2 578 013,00 | 2 713 604,00 |
| Kohustised (€) | 343 065,00 | 143 569,00 | 150 194,00 | 52 271,00 | 5 767,00 |
| Omakapital (€) | 1 979 790,00 | 2 173 540,00 | 2 244 514,00 | 2 525 742,00 | 2 707 837,00 |
| Raha (€) | 1 225,00 | 6 982,00 | 499,00 | 40 181,00 | 7,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,7 mln €
- Omakapital
- 2,7 mln €
- Kohustised
- 5,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Riiklikud maksud
- 14 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 200 018,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 354 588,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 22 713,00 € · puhaskasum 97 474,00 €
müügitulu 22 200,00 € · puhaskasum 343 805,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 464 797,00 €
müügitulu 4 000,00 € · puhaskasum 15 546,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 87 592,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 541 404,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · I.T.C Holding OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vasara tn 50 · 50113 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50095881
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026