Karl Laurel OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 189 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 46 000,00 | 68 833,00 | 144 960,00 | 63 390,00 | 45 231,00 |
| Ärikasum (€) | 35 606,00 | 50 381,00 | 90 931,00 | 19 673,00 | -11 968,00 |
| Puhaskasum (€) | 45 538,00 | 11 806,00 | 81 095,00 | -12 349,00 | 116 942,00 |
| Varad (€) | 204 475,00 | 222 742,00 | 467 983,00 | 1 121 170,00 | 1 249 360,00 |
| Kohustised (€) | 43 260,00 | 49 721,00 | 213 867,00 | 153 028,00 | 165 233,00 |
| Omakapital (€) | 161 215,00 | 173 021,00 | 254 116,00 | 968 142,00 | 1 084 127,00 |
| Raha (€) | 354,00 | 22 425,00 | 1 598,00 | 951,00 | 133,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 165 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 45 231,00 € · puhaskasum 116 942,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja pst 21/2-33 · 10414 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50093320 / 5
müügitulu 63 390,00 € · puhaskahjum 12 349,00 €
müügitulu 144 960,00 € · puhaskasum 81 095,00 €
müügitulu 68 833,00 € · puhaskasum 11 806,00 €
müügitulu 46 000,00 € · puhaskasum 45 538,00 €
müügitulu 8 500,00 € · puhaskasum 6 186,00 €
müügitulu 20 000,00 € · puhaskasum 11 333,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 13 041,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026