Rabavere Farmid OÜ
Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 197 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 20,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 65 017,00 | 116 426,00 | 84 056,00 | 50 438,00 | 119 162,00 |
| Ärikasum (€) | 25 641,00 | 75 991,00 | 6 133,00 | 13 660,00 | 8 359,00 |
| Puhaskasum (€) | 24 989,00 | 75 263,00 | 6 134,00 | 13 661,00 | 8 359,00 |
| Varad (€) | 82 181,00 | 171 281,00 | 173 975,00 | 201 545,00 | 191 828,00 |
| Kohustised (€) | 4 390,00 | 18 227,00 | 14 786,00 | 28 696,00 | 10 620,00 |
| Omakapital (€) | 77 791,00 | 153 054,00 | 159 189,00 | 172 849,00 | 181 208,00 |
| Raha (€) | 23 338,00 | 1 236,00 | 17 641,00 | 143,00 | 263,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 192 tuh €
- Omakapital
- 181 tuh €
- Kohustised
- 10,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 117 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
20,1 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 119 162,00 € · puhaskasum 8 359,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Paimvere küla, Töökoja · 88425 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 50092970 / 9
Varasemad muutused
müügitulu 50 438,00 € · puhaskasum 13 661,00 €
müügitulu 84 056,00 € · puhaskasum 6 134,00 €
müügitulu 116 426,00 € · puhaskasum 75 263,00 €
müügitulu 65 017,00 € · puhaskasum 24 989,00 €
müügitulu 9 537,00 € · puhaskasum 10 752,00 €
müügitulu 13 109,00 € · puhaskasum 3 051,00 €
müügitulu 14 730,00 € · puhaskasum 2 999,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.08.2026