Luik Construction OÜ
Mujal liigitamata rajatiste ehitus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 197 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 100,00 | 62 079,00 | 64 839,00 | 45 900,00 | 127 304,00 |
| Ärikasum (€) | -6 258,00 | -4 764,00 | -13 900,00 | -14 468,00 | 20 778,00 |
| Puhaskasum (€) | -6 258,00 | -4 584,00 | -13 903,00 | -14 473,00 | 19 213,00 |
| Varad (€) | 27 185,00 | 25 880,00 | 13 813,00 | 7 811,00 | 21 537,00 |
| Kohustised (€) | 18,00 | 797,00 | 2 633,00 | 11 104,00 | 5 617,00 |
| Omakapital (€) | 27 167,00 | 25 083,00 | 11 180,00 | -3 293,00 | 15 920,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 172,00 | 192,00 | 463,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 21,5 tuh €
- Omakapital
- 15,9 tuh €
- Kohustised
- 5,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Järvajõe küla, Metsluige · 46008 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50092663 / 5
müügitulu 127 304,00 € · puhaskasum 19 213,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 45 900,00 € · puhaskahjum 14 473,00 €
müügitulu 64 839,00 € · puhaskahjum 13 903,00 €
müügitulu 62 079,00 € · puhaskahjum 4 584,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50092663 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 24 100,00 € · puhaskahjum 6 258,00 €
müügitulu 4 900,00 € · puhaskasum 1 808,00 €
müügitulu 15 922,00 € · puhaskasum 1 668,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026