AMets Ehitus OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 206 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 36 295,00 | 39 743,00 | 39 580,00 |
| Puhaskasum (€) | 22 509,00 | 8 780,00 | 3 344,00 |
| Varad (€) | 128 543,00 | 6 437,00 | 27 235,00 |
| Kohustised (€) | 142 886,00 | 12 000,00 | 29 454,00 |
| Omakapital (€) | -14 343,00 | -5 563,00 | -2 219,00 |
| Raha (€) | 86 593,00 | 6 437,00 | 27 235,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 27,2 tuh €
- Omakapital
- -2,2 tuh €
- Kohustised
- 29,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 877 €
- Tööjõumaksud
- 877 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kohila vald, Aespa alevik, Ikaruse tee 1 · 79705 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50092117 / 6
müügitulu 39 580,00 € · puhaskasum 3 344,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 39 743,00 € · puhaskasum 8 780,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kohila vald, Pihali küla, Näsiniine · 79703 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50092117 / 5
müügitulu 36 295,00 € · puhaskasum 22 509,00 €
Majandusaasta periood muutus: 03.05 · 02.05 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50092117 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 4 · 11412 · kanne 1 · ARENSehitus UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50092117
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.10.2026