Jalaravi Tarbed OÜ
Jaemüük posti või Interneti teel
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 224 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 92 433,00 | 69 977,00 | 103 381,00 | 122 313,00 | 162 288,00 |
| Ärikasum (€) | 342,00 | -323,00 | 615,00 | 2 581,00 | 4 413,00 |
| Puhaskasum (€) | 342,00 | -1 819,00 | 615,00 | 2 581,00 | 4 413,00 |
| Varad (€) | 45 582,00 | 68 334,00 | 57 790,00 | 66 153,00 | 72 325,00 |
| Kohustised (€) | 43 173,00 | 67 174,00 | 55 904,00 | 60 393,00 | 57 380,00 |
| Omakapital (€) | 2 409,00 | 1 160,00 | 1 886,00 | 5 760,00 | 14 945,00 |
| Raha (€) | 928,00 | 2 461,00 | 489,00 | 5 617,00 | 1 984,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 72,3 tuh €
- Omakapital
- 14,9 tuh €
- Kohustised
- 57,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 63,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 162 288,00 € · puhaskasum 4 413,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, P. Pinna tn 8 · 13615 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50090824 / 8
Varasemad muutused
müügitulu 122 313,00 € · puhaskasum 2 581,00 €
müügitulu 103 381,00 € · puhaskasum 615,00 €
müügitulu 69 977,00 € · puhaskahjum 1 819,00 €
Jalaravi Tarbed OÜ: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50090824 / 6
müügitulu 92 433,00 € · puhaskasum 342,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 42 162,00 € · puhaskahjum 54,00 €
müügitulu 53 999,00 € · puhaskahjum 14 463,00 €
müügitulu 7 910,00 € · puhaskahjum 9 990,00 €
Majandusaasta periood muutus: 03.04 · 02.04 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50090824 / 2
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 4 · 11412 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · PARIMfirm UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50090824
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026