UpTech Production OÜ
Juhtmestiku tarvikute tootmine
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 265 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 132 576,00 | 157 363,00 | 308 472,00 | 342 910,00 | 510 965,00 |
| Ärikasum (€) | 6 763,00 | 1 634,00 | 2 481,00 | 34 776,00 | 71 876,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 744,00 | 1 634,00 | 1 996,00 | 32 689,00 | 52 135,00 |
| Varad (€) | 72 670,00 | 79 989,00 | 100 133,00 | 120 172,00 | 170 439,00 |
| Kohustised (€) | 13 536,00 | 19 221,00 | 37 369,00 | 32 719,00 | 100 851,00 |
| Omakapital (€) | 59 134,00 | 60 768,00 | 62 764,00 | 87 453,00 | 69 588,00 |
| Raha (€) | 11 789,00 | 26 034,00 | 5 987,00 | 25 570,00 | 27 955,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 170 tuh €
- Omakapital
- 69,6 tuh €
- Kohustised
- 101 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 346 tuh €
- Riiklikud maksud
- 28,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Muutused
müügitulu 510 965,00 € · puhaskasum 52 135,00 €
müügitulu 342 910,00 € · puhaskasum 32 689,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 308 472,00 € · puhaskasum 1 996,00 €
müügitulu 157 363,00 € · puhaskasum 1 634,00 €
müügitulu 132 576,00 € · puhaskasum 6 744,00 €
müügitulu 86 804,00 € · puhaskahjum 19 069,00 €
müügitulu 293 586,00 € · puhaskasum 51 923,00 €
müügitulu 186 040,00 € · puhaskasum 36 536,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla, Põdra tee 17 · 75331 · kanne 1 · UpTech Production OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50087785
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.09.2026