LOOMETS OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 280 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.01.2026: Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Kagu regioonis Võru piirkonnas 2025-7.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 102 408,00 | 265 096,00 | 278 334,00 | 452 769,00 | 545 081,00 |
| Ärikasum (€) | 44 727,00 | 31 908,00 | 46 988,00 | 154 321,00 | 149 659,00 |
| Puhaskasum (€) | 44 727,00 | 31 520,00 | 45 027,00 | 147 824,00 | 140 293,00 |
| Varad (€) | 94 099,00 | 108 346,00 | 184 668,00 | 378 357,00 | 679 679,00 |
| Kohustised (€) | 33 289,00 | 16 016,00 | 47 311,00 | 93 176,00 | 254 205,00 |
| Omakapital (€) | 60 810,00 | 92 330,00 | 137 357,00 | 285 181,00 | 425 474,00 |
| Raha (€) | 5 561,00 | 14 043,00 | 46 552,00 | 103 561,00 | 49 920,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 680 tuh €
- Omakapital
- 425 tuh €
- Kohustised
- 254 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 333 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 5,8 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,7 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 545 081,00 € · puhaskasum 140 293,00 €
müügitulu 452 769,00 € · puhaskasum 147 824,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Oro küla, Kuustiku · 64121 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50086966 / 3
müügitulu 278 334,00 € · puhaskasum 45 027,00 €
müügitulu 265 096,00 € · puhaskasum 31 520,00 €
müügitulu 102 408,00 € · puhaskasum 44 727,00 €
müügitulu 76 236,00 € · puhaskasum 1 212,00 €
müügitulu 33 293,00 € · puhaskahjum 586,00 €
müügitulu 19 570,00 € · puhaskasum 15 456,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026