Dr. Riisalu Hambaravi OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 280 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Rapla maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 50,6 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 92 367,00 | 94 360,00 | 97 702,00 | 114 937,00 | 102 972,00 |
| Ärikasum (€) | 28 338,00 | 12 314,00 | 3 545,00 | 19 693,00 | -12 864,00 |
| Puhaskasum (€) | 43 140,00 | -14 136,00 | 22 947,00 | 37 702,00 | -7 519,00 |
| Varad (€) | 205 972,00 | 187 904,00 | 191 168,00 | 184 398,00 | 153 827,00 |
| Kohustised (€) | 10 801,00 | 6 869,00 | 12 783,00 | 19 505,00 | 12 378,00 |
| Omakapital (€) | 195 171,00 | 181 035,00 | 178 385,00 | 164 893,00 | 141 449,00 |
| Raha (€) | 75 568,00 | 79 254,00 | 72 140,00 | 67 720,00 | 46 448,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 154 tuh €
- Omakapital
- 141 tuh €
- Kohustised
- 12,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 4,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,7 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
50,6 tuh € · 43 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 102 972,00 € · puhaskahjum 7 519,00 €
müügitulu 114 937,00 € · puhaskasum 37 702,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 97 702,00 € · puhaskasum 22 947,00 €
müügitulu 94 360,00 € · puhaskahjum 14 136,00 €
müügitulu 92 367,00 € · puhaskasum 43 140,00 €
müügitulu 108 141,00 € · puhaskasum 49 135,00 €
müügitulu 120 007,00 € · puhaskasum 35 065,00 €
müügitulu 81 478,00 € · puhaskasum 28 574,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026